O NAS

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA ARCHIKA & ARCHIMM


Pracownia funkcjonuje na rynku usług projektowych od 2001 roku. Architekci – Katarzyna Kryńska i Monika Michałowska stawiają sobie za cel rzetelną obsługę klientów oraz indywidualne rozwiązania projektowe. Wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna i dbałość o detal sprawiają iż powstają wyjątkowe wnętrza. Optymalny układ funkcjonalny i najwyższej jakości wykończenia zaspokoją aspiracje każdego klienta, który poszukuje unikalnych wnętrz. Pracownia przez wiele lat ściśle współpracuje z czołowymi deweloperami (Skanska, Menolly Nowe Powiśle, Orkiestra Development) przy opracowywaniu programów wykończeniowych oraz obsłudze ich klientów. Pracownia realizowała projekty apartamentów pokazowych, projekty indywidualne pod klucz i lokale komercyjne. Dzięki kompleksowej obsłudze procesu inwestycyjnego łączymy walory estetyczne, świadomość celów marketingowych oraz funkcjonalność dostosowaną do potrzeb deweloperów oraz użytkowników.

Współpraca z klientem indywidualnym przy projekcie wnętrz, polega na poznaniu jego przyzwyczajeń, preferencji, stylu życia oraz upodobań stylistycznych. Powstaje w rezultacie harmonijne wnętrze, które jest „skrojone na miarę”. Doskonała przestrzeń nigdy nie jest dziełem przypadku, lecz efektem wieloletniego doświadczenia projektowego, wiedzy technicznej, pasji oraz dbałości o detal. Te cechy sprawiają iż projektowane przez nas wnętrza cechuje ponadczasowość, jakość i wyszukane wzornictwo. Tylko dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb klienta, dokładnemu opracowaniu dokumentacji projektowej, rozwiązywaniu unikatowych detali i zagadnień technicznych, kreujemy harmonijną i funkcjonalną przestrzeń. Każda, nawet najmniejsza realizacja stanowi dla nas interesujące wyzwanie. Szerokie spektrum naszych usług od wykonywania inwentaryzacji stanu istniejącego, koncepcji, przez projekt wykonawczy, po nadzór autorski i współpraca z polecanymi wykonawcami i branżystami przy realizacji sprawia, że efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów.

li projekty koncepcyjne li projekty wykonawcze wnętrz apartamentów biur oraz użyteczności publicznej li opracowanie inwentaryzacji, modernizacji i adaptacji li projektowanie wnętrz jachtów li aranżacja i wystrój wnętrz li projektowanie detali i mebli do zabudowy li współpraca z fachowcami oraz z profesjonalnymi ekipami remontowo-budowlanymi li koordynowanie pracami budowlanymi li nadzór autorski li przygotowywanie kompleksowych ofert na materiały wykończeniowe

MONIKA MICHAŁOWSKA
architekt inżynier designer, dyplom B.Arch. Wydziału Architektury w RPA oraz Politechniki Warszawskiej, posiada uprawnienia budowlane, współpracowała z biurami projektowymi w Paryżu i Budapeszcie. Jest członkiem IARP – Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

+48 607 525 423
monika@michalowska.com

KATARZYNA KRYŃSKA
architekt designer fotograf, dyplom Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej oraz Europejskiej Akademii Fotografii, doktor sztuk pięknych. Jest członkiem ZPAF – Związek Polskich Artystów Fotografików.  

fotografia artystyczna www.kalua.pl

+48 604 503 337
archika@archika.pl